KONST / Litografier / Litografi 8102127
nr 810 2127
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), 206/310, motiv från Grönland, signerad, motivets mått: 20x47
Utrop:
400 kr
måndag 25 februari 2013
kl 18:35:22
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson